LOGOS Ofis Blog

Sanal ofis, ortak ofis, hazır ofis ve toplantı odası hizmeti

En güncel ve en beznersiz sektörden merak ettiğiniz tüm blog içeriklerimiz ile aklınıza takılan tüm sorulara yanıt veriyoruz.

LOGOS Ofis

BLOG

ankara sanal ofis

Sanal Ofis Nedir?

Fiziki bir ofis ortamına ihtiyaç duymayan ancak prestijli bir iş adresine ve sekreterya hizmetine ihtiyacı olan herkesin yararlanabileceği bir sistemdir.

yeni31-scaled.jpg

Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis nedir? Günümüz iş hayatında prestij sağlamak için modern ve standartların üstünde ofislere her zaman ihtiyaç vardır.

Sanal-Ofis-I

Ortak Ofis Nedir?

En basit ifadeyle ortak ofis farklı şirketlerden kişileri aynı anda aynı ortamda çalışmalarını sağlayan yeni tip ofis çözüm yöntemidir.

rawpixel-799380-unsplash.jpg

Toplantı Odası Çözümleri Nelerdir?

Hibrit çalışma çağında, toplantı odası hem ofis içinde hem de dışında çalışanlar arasında sorunsuz iletişimi kolaylaştırmak zorlu bir iştir. 

wsi-imageoptim-trkfn14-725x375-1

Türkiye'de Girişimcilik

Türkiye girişimcilik ekosistemi potansiyeli, genç nüfusu çok yüksek olmakla beraber bölgede hızla gelişmekle fakat henüz hala çok erken aşamalarda.

İş Geleceğe Hazır Mı?

Günümüzde yer alan ya da hali hazırda devam eden bir çok iş ve meslek gelecekte var olacak mı? Bazı sektörler ayakta kalacakken bazı sektörler ise teknoloji devrine..

about_img.png

Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur?

Şahıs şirketi nasıl kurulur ve ne gibi belgelere ihtiyaç vardır? Şahıs şirketi kurmayı düşünenler nasıl bir yol izlemeli ve neleri yapmalı adım adım anlatıyor olacağız.

kiraa

Kira Artış ve Artış Dönemleri

Her sene yenilenen kira artış oranları ve artış dönemleri ile ilgili detaylı tablo analiz ve bilgilerimiz yazımın ilerleyen kısımlarında sizlerle olacaktır.

Sanal-Ofis-I-1.jpg

Ankara Ortak Çalışma Alanı

Ankara’da öğrenciler ve çalışanlar için sakin ve aynı zamanda konforlu çalışma alanı olan LOGOS Ofis’in Co-Working hizmeti ve bu sistem hakkındaki bilgileri sizler için derledik.

kitaplar-gb87

Girişimcilik Üzerine 5 Kitap

Girişimci olmak istiyorsanız okunacak en iyi kitaplar hangileri? Logos Ofis olarak girişimcilik üzerine derlediğimiz beş kitabı paylaşıyoruz

composition-cinema-elements-red-background-with-copy-space

Girişimcilik Üzerine 10 Film

Girişimci olmak istiyorsanız izleyebileceğiniz en iyi filmler hangileri? Logos Ofis olarak girişimcilik üzerine derlediğimiz 10 filmi paylaşıyoruz

1624812516_pomodoro-technique-increase-work-productivity_212586-546

İşe Odaklanmak için Pomodoro Tekniği

Ertelemekten vazgeçin ve her seferinde pomodoro tekniği ile odaklanmanızı geliştirin.

Business opportunities, chances. Professional ambitions, company development plans, searching innovation. Visionary entrepreneur anticipating new trends. Vector isolated concept metaphor illustration

Yeni Yılda Yükselen Meslekler

Son yıllarda yapılan araştırmalar ve talepler doğrultusunda en hızlı trend olan ve ivme kazanan iş alanlarını ve mesleklerini sizler için derledik.

3d rendering modern loft office  lounge in co working space

Yeni Nesil Teknolojik Ofisler

Teknolojinin gelişmesi ile ofislerde kullanılan tüm materyaller bu gelişimin sonucunda fazlasıyla değişiklik gösterdi. Teknolojik ve dijital dönüşümlerini…

2023 Ofis Tasarım Trendleri

İş yerleri ve ofisler değişiyor. Her zamankinden daha fazla insanın uzaktan çalışmasıyla, işletmeler ofis alanı ihtiyaçlarını yeniden değerlendirmeye başlıyor.

Le-role-du-Data-Engineer-1440-x-790

Türkiye'de Şirket Kurmak

Türkiye hızla iş dünyasına adım atıyor ve finansmanı geçmişe göre çok daha yüksek bir oranda genişletiyor. Türkiye hem Asya hem Orta Doğu hem de Avrupa pazarları ile açık bir şekilde ilgilenme ve yatırımcılara kolaylıklar sağlar.