Kullanım Koşulları

 

Web sitemize hoş geldiniz. Bu siteyi kullanmaya devam ettiğinizde aşağıda belirtilen şart ve koşullara uymayı kabul ediyorsunuz demektir. Bu koşullar ve gizlilik ilkeleri, MTC Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.’in web sitesi kanalıyla sizinle kuracağı ilişkiyi belirlemektedir. Bu koşulların herhangi bir bölümü veya maddesini kabul etmiyorsanız lütfen web sitemizi kullanmayınız.

Bu dokümanda, “LOGOS Ofis” ya da “biz” ibareleri Şair Bişkek Caddesi No: 125-127 MTC Plaza Kat:3 No:16 Emek, Çankaya / ANKARA adresinde mukim ve bu web sitesinin sahibi olan MTC Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.’yi belirtir.
Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım koşullarına bağlıdır:

  • Bu web sitesinin sayfalarındaki içerik genel bilgi edinme amaçlı verilmiştir ve haber verilmeden değiştirilebilir.
  • Bu web sitesi kullanım tercihlerini belirlemek için çerezler kullanır. Ne LOGOS Ofis ne de üçüncü kişi ve kurumlar bu web sitesinde verilen bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü, zamanlaması, uygunluğu ve performansıyla ilgili bir güvence veya garanti vermemektedir. Bu siteyi kullandığınızda sitedeki bilgilerin ve belgelerin hatalı ya da eksik olabileceğini kabul etmiş olursunuz. Bu bilgilerdeki eksik veya hatalardan dolayı oluşabilecek zararlardan LOGOS Ofis sorumlu değildir.
  • Bu sitedeki bilgi ve malzemeleri kullanımınız sonucu ortaya çıkabilecek riskler tamamen sizin sorumluğunuzdadır ve LOGOS Ofis bu zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan ürün, hizmet ve bilgilerin sizin ihtiyaç ve gereklerinize uygunluğunun kontrolü sizin sorumluğunuzdur.
  • Bu sitede yer alan içeriğin tüm hakları LOGOS Ofis’e aittir. Tasarım, düzenleme, grafik, çizim, resim, fotoğraf, görüntü ve üçüncü şahıslara ait resimleri içeren fakat bunlarla sınırlı olmayan tüm görsel ve yazılı malzemenin yeniden kullanımı, bu belgenin içinde yer alan telif hakkı maddelerinin izin verdiği durumların dışında kesinlikle yasaktır.
  • Bu web sitesinde yer alan ve LOGOS Ofis’e ait olmayan tüm ticari markalar sitede belirtilmiştir.
  • Bu sitenin ve içeriğinin izinsiz kullanımı tazminat ve ceza davalarına yol açabilir.
  • Bu site başka sitelere bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanım ve bilgiye erişim kolaylığı için verilmektedir. Verilen bağlantılar LOGOS Ofis’in bu siteleri önerdiği veya desteklediği anlamına gelmemektedir. LOGOS Ofis bu sitelerdeki içerikten sorumlu değildir.
  • Bu sitenin kullanımı ve kullanımından doğabilecek anlaşmazlıkların çözümü için Türk kanunları geçerlidir ve Türkiye mahkemeleri yetkilidir.