Toplantı Odası Çözümleri Nelerdir?

Hibrit çalışma çağında, toplantı odası hem ofis içinde hem de dışında çalışanlar arasında sorunsuz iletişimi kolaylaştırmak zorlu bir iştir. Ofis yaşamının günlük bölümlerini (toplantılar gibi) uzaktan çalışanlar için erişilebilir kılmak bazı ayarlamalar gerektirir. Ancak LOGOS sizlere yüz yüze toplantı odaları hizmeti ve çözümlerini sunar.

Toplantı odası, profesyonel iş yaşamınızda hem ekip olarak yeni stratejilerinizi geliştirmek hem de yeni müşterileriniz ile görüşmelerinizde size prestij kazandıran bir çözüm yöntemidir. İster küçük ister büyük bir işletme olun, toplantı odası alanı ve kullanılabilirliği genellikle üst düzeydedir ve üretken toplantılara ev sahipliği yapmak için önemli bir yöntemdir.

Sanal, Ortak ve Hazır Ofis Sahipleri Toplantı Odası Kullanabilir mi?

Sanal, ortak ve hazır ofis hizmetini alan işletmeler anlaştıkları ofis sistemleri çözümü sunan firmaların belirlediği limitler doğrultusunda ya da kendileri de belirleyecekleri limitler dahilinde toplantı odası hizmetinden yararlanabilmektedir.

Günlük Toplantı Odası Kullanımı

Dilerseniz günlük ya da saatlik dahi kullanabildiğiniz toplantı odaları sizlere; üst düzey şirket toplantıları, tüm kurum içi eğitimlerinizi, mülakatlarınızı ve konferanslarınızı düzenleyebileceğiniz şekilde çözümler sunar.

LOGOS Ofis’in Toplantı Odası Çözümleri

Beyin fırtınası, iş dünyasında güçlü bir araçtır ve ekibinizin bilgi ve yaratıcılığını kanalize etmek için mükemmel bir fırsattır. Çalışanların fikirleri ve en iyi uygulamaları paylaşmalarına olanak tanır ve bu da onu problem çözme, karar verme ve yeniliğin teşvik edilmesi için son derece değerli kılar.

Herkesin elindeki göreve odaklanmasını sağlamak ve bu değerli teknikten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, beyin fırtınası oturumlarının nasıl yapılandırılacağını ve yönetileceğini bilmek çok önemlidir.

Bu sebeple beyin fırtınası gibi süreçlerin gerçekleşeceği veya potansiyel iş ortaklarınız ile gerçekleştireceğiniz toplantılarınızı en etkili, en rahat ve en iyi şekilde geçirmek büyük önem taşımakta.

Müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmetlerimizden bir tanesi olan Toplantı Odası hizmetimiz, amaçları öncelikle prestijli bir adreste profesyonel kaynaklarla toplantı düzenlemek olan müşteriler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Toplantınız sürerken size destek verecek personellerle toplantınızın  konforlu ve verimli şekilde gerçekleşmesini sağlamak, toplantı esnasında çay, kahve gibi ikramlarda bulunmak için hazır olarak bekliyoruz.. Bu şekilde toplantı odalarında hayati kararlarınızı güvenle alabilir, beyin fırtınasıyla en yeni fikirleri keşfedebilirsiniz. Toplantılarınız adına istediğiniz zaman için randevu alabilir ve istediğiniz sürece kullanılabilirsiniz. Toplantı odası hizmetimiz ile iş ortaklarıyla buluşmalarınızı, toplantılarınızı ve sunumlarınızı prestijli ve ulaşımı kolay bir lokasyonda gerçekleştirebilir, teknolojik altyapıya sahip toplantı odalarımızda kolaylıkla sürdürebilir, konforlu alanımızda rahat edebilir ve sunduğumuz ikramlarla sıcak bir ortam yakalayabilirsiniz.

Hizmet İçeriğimiz

  • Yüksek hızda internet bağlantısı ve teknik altyapı donanımı,
  • Misafirlerinizle görüşmelerinizde tüm teknolojik gereksinimlerinizin karşılandığı çeşitli büyüklüklerde toplantı odaları,
  • Ücretsiz sıcak içecekler ve business lounge kullanımı,
  • Günlük temizlik ve genel dezenfeksiyon işlemi,
  • 7/24 ofis kullanım imkânı ve 24 saat kesintisiz CCTV güvenlik hizmeti.

Siz de tüm ofis çözümlerimizden ve toplantı odası hizmetimizden yararlanmak isterseniz web sitemiz üzerinden hizmetlerimizi inceleyebilir ya da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.