Hizmetlerimiz

Sanal, Ortak, Hazır Ofis & Toplantı Odası Hizmeti

Mükemmel bir ofis deneyimi için

LOGOS Ofis, dünya çapında yaygın olarak kullanılmakta olan yeni nesil ofis kiralama sistemlerini, ülkemiz kullanıcılarının, girişimcilerin ve profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş A sınıfı bir hizmet şirketidir.

LOGOS Ofis olarak yeni çalışma modellerini destekleyen tüm teknolojik altyapıyı ve deneyimli, iletişimi güçlü personeli bir araya getirerek size ezber bozan bir çalışma deneyimi sunuyoruz.

0
Sanal Ofis
0
Ortak Ofis
0
Hazır Ofis
0
Toplantı Odası

Logos'ta Neler Var?

Bambaşka bir ofis deneyimine hazır olun

Sanal Ofis

Fiziki bir ofis ortamına ihtiyaç duymayan ancak prestijli bir iş adresine ve sekreterya hizmetine ihtiyacı olan herkesin yararlanabileceği bir sistemdir. Sanal ofisler müşterilerine iş kurma ve sürdürme kolaylığı sağlar.

Toplantı Odası

Şehrin kalbinde, iş hayatının en modern noktasında; özel görüşmelerinizi, üst düzey şirket toplantılarınızı, tüm kurum içi eğitimlerinizi, mülakatlarınızı ve konferanslarınızı düzenleyebilirsiniz.

Hazır Ofis

Küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin, işletme maliyetlerini düşürmelerini, operasyonel yüklerini azaltmalarını sağlayan, paylaşım ekonomisi üzerine kurulmuş bir sistemdir.

Ortak Ofis

Ortak ofis ya da paylaşımlı ofis hizmeti, sessiz çalışma alanlarında size masa tahsis ederek, farklı sektörlerle bir arada çalışabilmenizi ve network oluşturabilmenizi sağlayan verimli bir ofis hizmetidir.

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

LOGOS Ofis ile Bambaşka Bir Ofis Deneyimine Hazır Olun

LOGOS Ofis olarak Ankara Emek’te bulunan MTC Plaza’da sizler için yürüttüğümüz; sanal ofis, ortak ofis, hazır ofis ve toplantı salonu hizmetlerimizle her detayı titizlikle düşünülmüş, verimli ve konforlu bir iş/yaşam alanı yaratıyoruz. Teknolojik alt yapımız, modern ofis/toplantı alanlarımızla müşterilerimize profesyonel ofis hizmetleri sunmayı ve gizli maliyetleri ortadan kaldırarak başarıya birlikte ulaşmak temel hedefimiz. Kurumsal kimliğinizi koruyan ve dijital gerekliklerine uyum sağlayan çözümlerimizle sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bizi Takip Edin

Siz de sınırsız hizmetlerimizden faydalanmak için tıklayın!